Biz Sizin İçin Buradayız...
Haberler

Maden Belediye Başkanı Orhan YAVUZ ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81. yılı dolayısıyla bir anma mesajı yayınladı.

Başkan YAVUZ mesajında bu düşüncelere yer verdi''Özgür,bağımsız,demokratik ve çağdaş Türkiye Cumhuriyeti,Atatürk’ün bizlere bıraktığı en büyük emanetidir.Bugünler, kurucu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk için yas günü değil, fikirlerine ve gösterdiği hedeflere ulaşmak için daha çok gayret edip ve her zamanki gibi bir ve beraber olmamız gereken günlerdir.Bizler de Atatürk'ün bize miras bıraktığı Türkiye Cumhuriyetini, hedefi olan muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak adına daha fazla çalışıp, daha fazla üretmeye devam edeceğiz.

İstiklal Savaşımızın Önderi, bütün dünyanın saygı duyduğu baş komutan Atatürk, daima Türk Milletinin yüce  gönlünde yaşayacak, omuz omuza mücadele ettiği silah arkadaşları ve İstiklal Savaşımızın kahraman şehit ve gazileri hiç bir zaman unutulmayacaktır.

Bu düşüncelerle, vefatının 81. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşları ile vatan toprakları için canlarını feda eden şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle, minnet ve şükranla anıyorum” ifadelerine yer verdi.