Biz Sizin İçin Buradayız...
Haberler

İHH YETİM BİRİMİ MADEN’Lİ ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

İHH YETİM BİRİMİ MADEN’Lİ ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ
Sosyal sorumluluk projelerinde öncü olan İHH Elazığ Yetim Birimi, il merkezinde yürüttüğü faaliyetleri ilçelerde devam ettiriyor. Yetim çocukların mutluluğunu esas alan çalışmalara imza atan gönüllüler Maden’de 50 çocuğa kışlık mont hediyesinde bulundu.
Maden Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleşen programa Belediye Başkanı Orhan Yavuz, İHH İnsani Yardım Derneği Elazığ Temsilcisi Metin Kılıç, İHH Elazığ Yetim Birimi Sorumlusu Tuba Erdoğan ile çok sayıda davetli katıldı.
Çocuklar palyaço gösterileri ile gönüllerince eğlenirken, çeşitli ikramlarla da güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

KILIÇ “ YÜREKLERİNE DOKUNMADIK ÇOCUK BIRAKMAYACAĞIZ”
İHH İnsani Yardım Derneği Elazığ Temsilcisi Metin Kılıç yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bizler İHH İnsani Yardım Derneği olarak, ilimizde yüreklerine dokunduğumuz anne ve çocuklar olduğu gibi ilçelerde de bu faaliyetleri sürdürmek istiyoruz. Onlara da merhamet elini uzatmak adına Maden ilçemizdeyiz. Salonun tıklım tıklım olması bizleri sevindirdi. Çalışmalarımıza destek sunan hayırseverlere teşekkür ediyorum.”

BAŞKAN YAVUZ “ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN GAYRET EDİYORUZ”
Maden Belediye Başkanı Orhan Yavuz ise çocukların her daim mutlu olması adına ellerinden gelen çabayı sarf ettiklerini belirterek şunları belirtti:
“İHH Elazığ Yetim Birimi sosyal etkinliklerini il merkezinde oldukça güzel bir şekilde sürdürüyor. İlçe ziyaretlerini bugün Maden’le başlattılar. Huzurlarınızda kendilerine teşekkür ediyorum. İHH yetkilileri çocuklarımızı sevindirmek adına buradalar. Bir çocuk ruhu ne kadar mutlu olursa onun kişisel gelişimi ve karakteri o kadar düzgün olur. Bizler aile içiresinde çocuklarımızın mutluluğu için gayret ediyoruz. Çocuklarımızın elinden telefonu alıp birlikte vakit geçirmeliyiz.”

ERDOĞAN “HEDEFİMİZ; ÇOCUKLARIN MUTLULUĞUDUR”
İHH Elazığ Yetim Birimi Sorumlusu Tuba Erdoğan ise yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Dünyanın en güzel olayı bir yetimin mutluluğuna vesile olmaktır. Bizler Elazığ İHH Yetim Birimi olarak ‘Gülmeyen Çocuk Kalmasın’ sloganıyla yola çıktık ve çocuklarımızın gönül dünyasına girmeyi başardık. İl merkezinde yürüttüğümüz faaliyetlerimizi ilçelerde, beldelerde ve ulaşılması en güç olan köylerde devam ettireceğiz. İHH Elazığ Yetim Birimi olarak Maden’de 50 çocuğumuza kışlık mont hediyesinde bulunduk. Bizlerin çalışmalarına destek olan Maden Belediye Başkanı Orhan Yavuz’da 150 çocuğumuza oyuncak hediye etti. Bir kez daha bütün hayırseverlere teşekkür ediyor, ilçe bazlı çalışmalarımızın devam edeceğini ifade etmek istiyorum.

https://www.facebook.com/search/top/?q=ihh&epa=SEARCH_BOX

https://elazighaber23.com/madenli-cocuklar-gonullerince-eglendi/4822/

https://www.haberx.com/post/413413/madenli-cocuklar-gonullerince-eglendi

https://www.elazigyenihaber.com/elazig-guncel/icimizi-isitan-goruntuler-maden-ilcemizden-geldi-h18422.html